Vůně na míru

Milujete svět vůní?

Baví vás objevovat vůně parfémů, kosmetiky, rádi si přivoníte v přírodě ke květům a bylinkám? Chtěli byste zažít, jaké to je proplouvat světem vůní a vytvořit si vonnou kompozici, která bude nejen originální, ale také vůni, která bude pracovat s vašimi pocity a náladami?

Připravila jsem pro vás možnost prožít si zážitek míchání vlastní vonné kompozice. Společně se naučíme vnímat vůně nejen nosem, ale ukážu vám, jak do vnímání vůní zapojit i vaše pocity. Vůně totiž nečicháme jen nosem, ale i srdcem.

Každý z vás jistě zažil, že když ucítil nějakou vůni, najednou se mu vybavila dávná vzpomínka na zážitek, nebo jste hluboko v sobě ucítili nějaký silný pocit, ať už příjemný nebo nepříjemný. To všechno vůně opravdu umí. Čichová paměť je totiž tou nejdokonalejší pamětí. Proto je velmi zajímavé s vůněmi a pocity pracovat. Když budete chtít a necháte se vést, můžeme společně vůně poznávat a sami si pak vytvoříte vlastní vonnou kompozici, kterou můžete používat jako parfém, přičichnout si k ní, když budete potřebovat podporu nebo povzbuzení, anebo prostě jen pohladit vaši duši.

Často se setkávám s tím, že je tvoření vůní obestřeno různými mýty a lidé se pak domnívají, že abychom si vůni mohli vytvořit, musíme mít dokonalý čich a super citlivý nos, a hlavně všemu perfektně rozumět. Vůbec to tak ale není. Každý si může vytvořit úžasnou a jedinečnou vůni a věřím, že pro vás bude mít mnohem hlubší význam než vůně, kterou si běžně koupíte. Tvoření vlastní vůně je pro mě jako pro jiné malování obrazů nebo skládání hudby. Z několika vůní se postupně vytvoří krásná kompozice, která je jedinečná a nádherná právě pro toho, kdo tuto kompozici stvořil.

A jak tvoření vonné kompozice probíhá?

Nejprve si společně popovídáme o tom, co od vaší vůně očekáváte. Chcete, aby vás podržela, když je vám úzko, abyste si do ní skryli trošku letního sluníčka nebo aby vám dodala sebevědomí před náročnou zkouškou? Každý má jiná očekávání a pro mě je důležité, abychom je spolu sdíleli. Dále si povíme něco o tom, jaké vůně se vám líbí, jaké naopak rádi nemáte, stručně tedy probereme vaše vonné preference. Poté již přejdeme k samotnému procesu očichávání a míchání vůně.

Budeme tvořit zejména z přírodních éterických olejů, které se využívají při aromaterapii. Pracuji pouze s kvalitními značkami, které mohou ke svým produktům doložit i bezpečnostní listy a dbám také, abyste si vytvořili kompozici v takovém ředění, aby pro vás byla bezpečná při používání.

Vůni si odnášíte ve formě olejového parfému v 10 ml roll-onu, aby byla její aplikace pro vás příjemná a pohodlná. Po domluvě můžeme společně vytvořit i masážní nebo sprchový a koupelový olej. Nakonec si ještě povíme, jak kompozici bezpečně používat.

Voňavé tvoření trvá asi hodinu.

Vždy mě nadchne, jaké zajímavé kombinace vůní se svými klienty vytvořím a těším se i na tu vaši jedinečnou a originální vůni.

Tento zážitek mohu nabídnout nejen jednotlivcům, ale také skupinám jako příjemnou možnost společného prožitku.

Pokud máte o vůni na míru zájem, neváhejte a kontaktujte mě.