Masáže

Je mnoho důvodů, proč si zajít na masáž. Ať už je to potřeba ulevit svému bolavému tělu, zbavit se napětí, stresu nebo si prostě jen chtít odpočinout a vychutnat si čas, který patří jen vám. Proto jsem se rozhodla nabídnout vám nádherné voňavé masáže, které se maximálně přizpůsobí tomu, co právě vy od masáže očekáváte. O nás nevidomých se říká, že máme mnohem vyvinutější hmat a dokážeme tak opravdu dobře číst lidské tělo a poznat, co mu chybí. Já si to ale tak úplně nemyslím, mezi zrakově postiženými jsou jistě dobří i špatní maséři. Sami se koneckonců můžete přijít přesvědčit, do které kategorie patřím právě já. 🙂

Moje masáže jsou v mnoha věcech odlišné od těch, na které jste možná zvyklí.

– na každého z vás mám dostatek času tak, aby masáž pro vás byla příležitostí k odpočinku. Nebudu na vás spěchat jen proto, že za dveřmi podupává další klient. Dobu, kterou u mě strávíte, věnuji pouze vám. Je tedy třeba počítat s tím, že u mě můžete strávit mnohem delší dobu než 60 minut, protože pokud chci, abyste si masáž maximálně užili, je třeba věnovat vám dostatek času před masáží, během masáže i po ní.

– masáž je vysoce individuální, pokaždé, když ke mně přijdete, bude masáž jiná, právě taková, jakou aktuálně potřebujete. Proto na začátku každé masáže vás čeká rozhovor, který mi pomůže s tím, abych lépe porozuměla, na jaký problém se mám zaměřit a co právě vy od masáže očekáváte.

– Pokud budete chtít, nabídnu vám cestu, jak na sobě dále pracovat tak, abyste se cítili lépe.

masáž bude plná vůní, protože při ní budeme využívat blahodárných účinků aromaterapie, kdy budou byliny a éterické oleje působit na vaše tělo, mysl i duši. Éterické oleje jsou získávány z mnoha druhů rostlin, z jejich kořenů, listů, květů i plodů. V masážích je používán nejen pro jejich nádhernou vůni, ale hlavně proto, že různé rostliny zvyšují účinek masáží, protože terapeuticky působí na naše tělo, mysl i emoce.

A jak masáž u mě probíhá?

Po příchodu si spolu popovídáme o tom, jak se právě teď cítíte, co od masáže očekáváte. Aby pro vás masáž byla přínosem a příjemným zážitkem, zajímá mě, jaká je vaše aktuální nálada, vaše pocity, bolístky. O tom všem si budeme nějakou dobu povídat, umožní mi to zjistit, jakou masáž aktuálně potřebujete a také, jaké vůně vám mám nabídnout k vytvoření masážní kompozice. Díky tomu vám dále nabídnu několik éterických olejů, ze kterých budeme tvořit vaši osobní masážní kompozici. Ta bude souznít s vaším aktuálním stavem, díky ní pak na sobě můžete dále pracovat. Kompozice bude tvořena éterickými oleji z bylin a rostlinným olejem lisovaným za studena, jedná se tedy o čistě přírodní romaterapeutické produkty, které jsou šetrné k vašemu tělu. Používám jen kvalitní značky, které mohou ke svým produktům dodat i bezpečnostní listy. Můžete si být tedy jistí, že vaše tělo nezatížíme syntetickými prostředky. Tvoření kompozice se budete účastnit, budeme společně vybírat ty pravé éterické oleje právě pro danou masáž.

A pak už přikročíme k masáži samotné. Masáž provádím pouze za zvuku příjemné hudby, většinou u masáže nehovořím, abych přispěla k vašemu úplnému uvolnění. Pokud ale budete mít potřebu si povídat, není to pro mě problém. Používám různé techniky tak, abych se zaměřila na vaše aktuální potřeby. Ať už je to zbavení se migrény, zatuhlé svaly, bolavá záda, stres nebo pouze na odpočinek a zklidnění v náročných obdobích.

Po masáži vás čeká ještě nějaký čas, kdy můžete ve vašem těle nechat postupně doznívat pocity a bude i prostor k tomu, abyste se v klidu připravili na „návrat do reality“. S sebou si pak odnášíte svou namíchanou kompozici, kterou můžete používat doma jako voňavého pomocníka a podporu ve vašem životě.

Jakou dobu tedy masáž trvá?

I to je velmi individuální, záleží na každém z vás, ale prosím, abyste si na masáž vyhradili alespoň dvě hodiny času. Rozhovor, tvoření masážní směsi a masáž samotná se nedají uspěchat. Díky delšímu času se i vaše tělo lépe uvolní a masáž tak bude mít delší dobu doznívání. Doufám, že tato masáž plná vůní pro vás bude zajímavý zážitek.

Pokud byste se rádi na masáž objednali nebo máte jakékoli otázky, kontaktujte mě.